Cześć! Skoro znalazłeś się na naszej stronie, zapewne zacząłeś interesować się cyfrowymi walutami. Coraz częściej można przeczytać i usłyszeć o Bitcoinie (BTC) w mediach. W telewizji pojawiają się programy dedykowane cyfrowym walutom, gdzie głos zabierają znane osoby ze świata ekonomii. Ponadto, poruszając się komunikacją miejską nietrudno jest podsłuchać młodych rozmówców na temat kryptowalut. W każdym razie wszystko przemawia za tym, by w końcu podjąć decyzję o zakupie pierwszego w życiu Bitcoina. Po prostu chcesz spróbować – może na tym zarobisz, a może dostrzeżesz zalety płacenia kryptowalutami w sieci. Do odważnych i ciekawych świat należy, prawda? I tu pojawia się jednak problem – jak w bezpieczny sposób kupić BTC? Fajnie, jakby ktoś jeszcze wytłumaczył ci cały proces zakupu i to, jak działa blockchain. Mamy dla ciebie rozwiązanie. 

Kantory stacjonarne 

Jasne, możesz zarejestrować się na stronie giełdy i tak kupić swoje kryptowaluty. Tyle, że – jak już zapewne wiesz – takie platformy bardzo często nie cieszą się dobrą opinią, oczywiście na rynku jest kilka firm godnych zaufania, lecz żeby przejść do transakcji musimy przejść przez żmudny proces weryfikacji konta oraz posiadać wystarczającą wiedzę na temat procesowania transakcji na żywym rynku. Co jakiś czas w mediach pojawiają się informacje o upadkach giełd, atakach hakerskich czy problemach z lokalnymi władzami. Wzbudza to uzasadniony niepokój u potencjalnych klientów. Na szczęście na rynku istnieje alternatywa! 

Tak, Bitcoiny można kupować też w stacjonarnych kantorach kryptowalutowych. Zupełnie tak samo, jak ma to miejsce w przypadku zwykłego kantoru i wymiany euro czy dolara przed wyjazdem za granice. Jak działają takie placówki? Skontaktowaliśmy się z kantorem BitcoinPro.Exchange ulokowanym w centrum Warszawy na ul. Żurawiej 6/12 w lokalu 512. 

Bitcoinpro.exchange

Z rzeczy najistotniejszych BitcoinPro.Exchange to polski kantor, za pomocą którego możesz kupić lub też sprzedać kryptowalutę. W ramach pisania tego artykuły udało się nam porozmawiać z jego twórcami. Jak sami przyznają, są pasjonatami nowych technologii i w czasie rozmowy wyraźnie to słychać! 

Bitcoinpro.exchange kantor kryptowalut w Warszawie
Kantor bitcoinpro.exchange w Warszawie

„Zajmujemy się zwiększaniem świadomości społeczeństwa o kryptowalutach oraz handlem najpopularniejszą cyfrową walutą, jaką jest Bitcoin” – mówi Dominik Laszczka, prezes spółki zarządzającej projektem. Naszym zdaniem właśnie takie działania od razu zwiększają do nich zaufanie. Nie chodzi im tylko o sam biznes, ich celem jest edukacja oraz dostarczenie rzetelnych odpowiedzi na każde nurtujące pytanie klienta. Wraz z rosnącą świadomością społeczeństwa na temat blockchain zwiększy się również rynek oraz popyt, co może się przyczynić do rozwoju nowych technologii. W przeciwieństwie do wspomnianych giełd, po drugiej stronie nie mamy zimnego algorytmu, ale żywego człowieka, który jest gotowy w każdej chwili pomóc doprowadzić transakcję do końca. To ważne zwłaszcza dla początkujących inwestorów. Dodatkowo, w czasie dokonywania transakcji możesz bowiem podpytać, jak działają kryptowaluty i blockchain, a może nawet poznać ciekawostki z tego rynku.  

BitcoinPro.Exchange łączy jednak świat rzeczywisty z cyfrowym. Przed zakupem możesz zawsze sprawdzić cenę BTC na stronie firmy. Warto też dodać, że transakcje dokonywane w ten sposób zapewniają większe bezpieczeństwo oraz prywatność, o którą jest tak ciężko w dzisiejszych czasach. Nie wspominając o sporej wygodzie. 

“Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego podczas procesowania transakcji zapewniamy odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Nasz kurs na stronie obrazuje dokładnie cenę, za jaką kupisz lub sprzedasz u nas kryptowaluty. U nas obowiązują jasne zasady i brak ukrytych kosztów” – dodaje Dominik. 

Usługi online i dane teleadresowe 

Choć transakcje w stacjonarnym kantorze zachodzą niemal błyskawicznie, będziesz mógł wkrótce skorzystać z zakładki “Wymiana Online”, twórcy przewidują, że bramka będzie dostępna już w lutym tego roku. Pozwoli ona zoptymalizować czas transakcji a nawet przeprocesować ją bez wychodzenia z domu! 

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, główna siedziba kantoru mieści się w Warszawie przy ul. Żurawiej 6/12 lok. 512 (5 piętro). Punkt jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. od 9.30 do 18:00. Oprócz tego – po wcześniejszym umówieniu się – możliwe są transakcje weekendowe lub w innych godzinach. Więcej informacji możecie znaleźć na stornie: https://bitcoinpro.exchange/

BitcoinPro.Exchange jest dziś z pewnością jednym z najciekawszych kantorów kryptowalut, który jest dostępny na polskim rynku. Możemy śmiało polecić ich usługi – dotyczy to zarówno osób, które dopiero wkraczają na Bitcoinowe poletko, ale także bardziej doświadczonych inwestorów. 

Leave a comment

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters

[mc4wp_form id="456"]