Basic Attention Token, już w tej chwili zaliczany jest do grona 10 kryptowalut które mogą zostać następcą Bitcoin.

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób korzysta z różnego rodzaju aplikacji służących do blokowania reklam w internecie oraz pomagających ukryć nasze prawdziwe IP. Każdy marketingowiec doskonale zdaję sobie sprawę z mocy reklamy w internecie, z drugiej strony wie jak ciężko dotrzeć do takiego klienta. Przeglądarka internetowa Brave ma to zmienić.

W jednym z artykułów zamieszczonym w naszym serwisie dokładnie opisywaliśmy sposób działania Brave oraz BAT. Teraz skupię się na ich nowych funkcjach które zostały niedawno ogłoszone.

Co łączy TAP Network z Brave?

Kilka dni temu TAP Network ogłosiło partnerstwo z Brave/BAT, dzięki któremu użytkownicy przeglądarki Brave będą mogli zarabiać kryptowalutę BAT oraz wydawać ją za pośrednictwem TAP. Użytkownicy Brave będą mogli wydawać BAT np. płacą za rezerwacje w sieci hoteli Hilton, robić zakupy w takich sklepach jak Nike, Amazon, Apple i wielu innych. Łącznie w systemie obsługiwanych jest już ponad 250 000 światowych marek.

Funkcjonalność ta może spowodować znaczący wzrost ceny BAT. Cały projekt jest bardzo łatwy w opanowaniu dla użytkownika końcowego, którego działanie ogranicza się jedynie do instalacji przeglądarki Brave i szybkiej konfiguracji. W zamian dostajemy mały i elegancki portfel kryptowalutowy wbudowany w naszą przeglądarkę. Nigdzie nie musimy się rejestrować, nie musimy znać się na wymianie kryptowalut czy nawet ich kupować. Świetnie, prawda?

Kryptowaluty zarabiasz poprzez zwykłe korzystanie z przeglądarki Brave która umożliwia Ci wyświetlanie reklam podczas przeglądania internetu. W pełni kontrolujesz ile reklam oraz jakiego rodzaju reklamy chcesz oglądać. Oczywiście im więcej reklam zostanie wyświetlonych przez Twoją przeglądarkę tym więcej kryptowalut zasili Twoje konto.

Brave.com

Czy popularny Firefox powinien się bać, a może to Chrom powinien czuć się zagrożony? Brave z miesiąca na miesiąc zyskuje na popularności, większość użytkowników ma pozytywne odczucia. Przeglądarka oferuje import danych z Firefoxa oraz Chroma przez co wszystkie zapisane zakładki nie zostaną utracone.

Wielkim plusem Brave jest to że jest on oprogramowaniem open source, czyli kod Brave jest ogólnie dostępny. BAT z pomocą Brave ma szansę stać się najczęściej używaną kryptowalutą na świecie. Czy tak się stanie ? Jestem przekonany że cena BAT wzrośnie w przeciągu miesiąca czy dwóch. Czekam na wasze opinie na ten temat.

Leave a comment

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters

[mc4wp_form id="456"]