Huobi to singapurska giełda kryptowalut. Założona w Chinach w 2013 roku. Grupa Huobi została sfinansowana przez ZhenFund i Sequoia Capital. Jego skumulowany obrót przekroczył 1,2 bln USD. Utworzył zespoły ds. Usług zgodności z przepisami w Singapurze, Japonii, Korei Południowej, Wielkiej Brytanii, Australii, Kanadzie, Brazylii i Hongkongu, aby świadczyć bezpieczne i wiarygodne usługi handlu aktywami cyfrowymi i zarządzania aktywami milionom użytkowników w ponad 130 krajach.

Obecnie pod względem wolumenu plasuje się na 12 miejscu. Giełda oferuje handel 218 kryptowalutami w 529 parach.

Rejestracja na giełdzie Huobi

  1. Przejdź na oficjalną stronę giełdy: https://www.huobi.com/en-us/
  2. Kliknij przycisk “Sign Up”
  1. Następnie podaj dane takie jak: narodowość, e-mail, oraz ustaw silne hasło, w polu “invitation code” wprowadź kod polecającego. Możesz użyć naszego kodu: mst65
  1. Po kliknięciu przycisku “Sign Up” na wskazany przez Ciebie adres mailowy zostanie wysłany kod weryfikacyjny. Wpisz go w następnym okienku. Jeśli prawidłowo wykonałeś wszystkie opisane wyżej kroki zostaniesz automatycznie przeniesiony do interfejsu giełdy.
Giełda Huobi interfejs

Weryfikacja na Huobi (KYC)

  1. Zaloguj się na swoje konto giełdy Huobi
  2. Najedź kursorem myszki na ikonkę ludzika w prawym górnym rogu
  1. W kolejnym kroku zostaniesz poproszony o podanie wrażliwych informacji w celu weryfikacji. Do tego celu możesz użyć paszportu, dowodu osobistego lub prawa jazdy.
  2. Po wypełnieniu wymaganych pól i przesłaniu zdjęć dokumentów. Twoja weryfikacja będzie czekać na akceptację. Giełda Huobi informuje że proces ten może trwać od 2 do 3 dni roboczych.

Leave a comment

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters

[mc4wp_form id="456"]