Revolut to aplikacja finansowa umożliwiająca zakup kryptowalut. Startup cieszy się ogromną popularnością wśród Polskich użytkowników. Firma chwali się bazą ponad 750 tys. użytkowników w Polsce oraz 8 mln w Europie.

Fani kryptowalut od firmy dostali możliwość kupna najpopularniejszych kryptowalut z Bitcoinem (BTC) na czele. Oprócz króla kryptowalut w Revolut możesz kupić takie kryptowaluty jak:

 • Bitcoin Cash (BCH)
 • Ethereum (ETH)
 • Litecoin (LTC)
 • Ripple (XRP)

Jak odebrać darmowe 40 PLN na zakup kryptowalut w Revolut ?

Obecnie trwa (jeszcze przez 18 dni lub do odwołania) bardzo atrakcyjna limitowa promocja w której możesz otrzymać darmowe 40 PLN i przeznaczyć je na zakup dowolnej kryptowaluty dostępnej w Revolut, bądź wydać na inny cel.

Za każdego poleconego użytkownika dostaniesz od Revolut kolejne 40 PLN.

Aby otrzymać darmowe 40 PLN od Revolut musisz:

 1. Zarejestrować się z tego linku: https://cryptomaniak.pl/link/revolut/ (jest to nasz link polecający). Limit miejsc ograniczony: pozostało 100 miejsc (aktualizacja na dzień 16.11.2019)
 2. Zweryfikować swoje konto.
 3. Zamówić bezpłatną kartę.
 4. Wpłacić na konto Revolut 20 PLN ( te pieniądze można później wypłacić na swoje konto bankowe)
 5. Zamówić wirtualną kartę i zapłacić nią za dowolny towar lub usługę.
 6. Otrzymujemy 40 zł i możemy je wypłacić na swoje konto bankowe lub kupić dowolną kryptowalutę.
kryptowaluty Revolut
Źródło: pixabay.com

O KRYPTOWALUTACH W REVOLUT

Revolut współpracuje z giełdą kryptowalut Bitstamp, z której pobiera aktualne kursy. Dodatkowo do każdego kursu dolicza prowizję w wysokości 1,5% w celu uwzględnienia wahań kursów.

Na początku każdy standardowy użytkownik ma zablokowany dostęp do oferty zakupu kryptowalut. Aby aktywować kryptowaluty należy:

 • zaprosić 3 znajomych (gdy 3 Twoich znajomych zarejestruje się w Revolut oferta kryptowalut zostanie odblokowana)
 • lub rozszerzyć swoje konto do Revolut Premium, uzyskasz wtedy natychmiastowy dostęp do wszystkich kryptowalut.

Jeśli funkcja kryptowalut została już odblokowana, przed rozpoczęciem korzystania z usługi musisz zapoznać się z ostrzeżeniami dotyczącymi ryzyka i wyrazić zgodę na Regulamin.

Aby wysłać kryptowalutę do znajomego w Revolut, wybierz opcję „Płatności” w aplikacji, a następnie „Wyślij pieniądze” i wybierz znajomego z listy kontaktów, który ma „R” obok imienia. Następnie wprowadź kwotę, którą chcesz wysłać, wybierając przy tym kryptowalutę z rozwijanej listy. Następnie wybierz „Wyślij”, a ta kwota natychmiast pojawi się na jego koncie Revolut!

Źródło: Spider’s Web TV

Pamiętaj, że na tym początkowym etapie wysyłanie kryptowalut poza platformę Revolut, np. do zewnętrznego portfela, jest niedostępne.

Maksymalnie w Revolut możesz wymienić na kryptowaluty do 15000 Euro w jednej transakcji. Takich transakcji możesz wykonać 30 dziennie. Limit jak widać nie jest mały.

Niestety w Revolut nie masz dostępu do swojego indywidualnego portfela, co wiąże się z brakiem dostępu do kluczy prywatnych.

W Revolut możesz kupować, sprzedawać, wymieniać oraz przenosić środki tylko w obrębie platformy Revolut. Oznacza to, że nie możesz bezpośrednio wypłacić swoich kryptowalut do portfela zewnętrznego. W przyszłości taka opcja ma się pojawić.

Mimo iż opcja zakupu kryptowalut przez Revolut jest dziecinnie prosta i praktycznie każdy ma szansę stać się posiadaczem Bitcoina lub innej kryptowaluty to mam wrażenie że nie do końca jestem jej właścicielem.

Na pewno będę dalej śledził jak rozwija się aplikacja Revolut pod kątem kryptowalut i z niecierpliwością czekam na możliwość realizowania wypłat i wpłat na portfel zewnętrzny.

2 Comments

 • kuguar
  Posted 17 listopada 2019 18:46 0Likes

  Oprócz tego jest Twisto gdzie dostajemy na start 50 zł.

  Jest to debiutujący w Polsce system odroczonych płatności wspierany przez ING Bank Śląski. W Czechach, skąd się wywodzi się jest liderem płatności „kup teraz, zapłać później”, obsługuje blisko 430 tys. osób. W skrócie – można za pomocą tej aplikacji kupić coś przez Internet, Twisto płaci za Nas, a my zwracamy im pieniądze do 45 dni.
  By odebrać bonus użyj linku https://www.twisto.pl/rejestracja/?promo=PIOTRD2

 • pire
  Posted 7 lutego 2021 14:22 0Likes

  Zakup kryptowalut w Revolut to przede wszystkim olbrzymia prowizja za kupno i sprzedaż, brak możliwości konwersji na inne crypto oraz to że kupno/sprzedaż jest wliczana do limitu na koncie standard, obecnie 5000 pln bez prowizji, powyżej płacimy dodatkowa prowizje 0.5%. Zdecydowanie nie polecam

Leave a comment

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters

[mc4wp_form id="456"]