Inwestowanie w altcoiny w 2019

Na samym początku tego artykułu chciałbym Ci powiedzieć że inwestowanie w altcoiny jest bardzo ryzykowną inwestycją. Jednak ze względu na potencjał inwestycyjny przy odpowiedniej ilości szczęścia i poprawnej analizie może przynieść Ci duży zysk.

Prezentowana przeze mnie lista 3 altcoinów, to moje spekulacje i domysły, poparte analizą rynkową z początku 2019 roku. Kolejność jest dowolna. Tak na prawdę nikt nie wie jak zachowa się rynek. Każde spekulacje traktuj z przymrożeniem oka i z dystansem. Rób własne analizy i nigdy nie inwestuj całości kapitału.

Najlepsze altcoiny spoza TOP50 w 2019 roku

1. DENT

Dent Wireless to światowa giełda wymiany danych mobilnych, która pozwala użytkownikom smartfonów sprzedawać, kupować i przekazywać nadmiarowe dane komórkowe, tak jak każdy inny towar.


Token ten należy do najbardziej stabilnych cenowo kryptowalut.

W najbliższym czasie DENT będzie podpisywać umowy z czołowymi światowymi operatorami telefonii komórkowej. Ich największym sukcesem było do tej pory podpisanie umowy z PLDT Hong Kong. Prognozuję że pod koniec 2019 roku aktywna liczba użytkowników DENT wzrośnie z 14 mln do 30-40 mln. Co za tym idzie popyt na DENT będzie rósł a wraz z nim cena tokenu.

2. ENJ

Enjin Coin, to osobiście mój faworyt w tym roku. Podpisanie umowy z Samsungiem natchnęło mnie optymizmem na 2019 rok. Właśnie takie firmy chciałem widzieć w tym roku jako inwestorów w kryptowaluty. Umowa pomiędzy Enji Coin a Samsungiem jest bez wątpienia największą umową jaka do tej pory została zawarta w świecie kryptowalut.

Druga co do wielkości umowa jest także dziełem Enji Coin. Została ona podpisana pomiędzy Enijn a Unity. Krótko mówiąc, jakiekolwiek studio gier komputerowych takie jak EA Games, Ubisoft, Blizzard oraz inne które używa Unity będzie teraz mogło używać ENJ jako płatności za przedmioty w swoich grach.

Partnerstwo z Samsungiem i Unity z pewnością zmusi innych wielkich graczy z branży telefonów komórkowych takich jak Apple, Huawei czy LG do inwestowania w kryptowaluty. W dzisiejszym świecie nikt nie chce być w tyle, a raczej każdy woli wyznaczać trendy. Moim zdaniem Samsung już je wyznaczył.

3. Nexo

Nexo.io jest innowacyjną platformą pożyczkową opartą o kryptowaluty. Zasada działania platformy jest bardzo prosta i można ją wytłumaczyć w 4 minutowym filmiku który zamieszczam poniżej.

10 lat działalności Nexo na rynku kryptowalut zaowocowało 20 milionami dolarów pożyczonych środków w postaci kryptowalut. Minimalna kwota pożyczki to 500$ natomiast maksymalna to 2000$. Aby łatwiej zarządzać pożyczonymi przez nas środkami Nexo daje nam kolejny świetny produkt jakim jest karta kredytowa Nexo. Za jej pomocą możesz łatwo dokonać zakupu produktów które Cię interesują. Środki będą automatycznie pobierane z Twojego konta Nexo.

Podsumowanie

Tak jak wspominałem na samym początku niezwykle trudno jest wytypować które z kryptowalut najwięcej zyskają na wartości w 2019 roku. Moim zdaniem wyżej wymieniona trójka ma największe szanse aby przebić się do TOP50 a co za tym idzie zwiększyć swoją cenę rynkową. Ale to tylko moja opinia.

Altcoiny możesz bez problemu kupić na największych giełdach kryptowalut.

Najlepszym wyborem będzie jednak Binance na której wszystkie wymienione altcoiny są dostępne.

Ciekaw jestem jakie są wasze typy na rok 2019?

Leave a comment

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters

[mc4wp_form id="456"]