Spośród wszystkich produktów i aplikacji zorientowanych na prywatność dostępnych na rynku, Brave została uznana za najlepszą. Pozostali laureaci nagród Golden Kitty przyznawanych przez Product Hunt, w większości oferują produkty i aplikacje zorientowane na ochronę prywatności. Nowy trend (ochrona prywatności) wyznaczy kierunek rozwoju nowych produktów i usług na rok 2020. Brave idzie w dobrym kierunku!

2019 rok był bardzo udany dla Brave

Miniony rok był dobry dla branży kryptograficznej, ale niewielu firmom udało się odnieść sukces tak znaczący jak przeglądarce Brave. Zespół tworzący przeglądarkę wykonuje kawał dobrej roboty. Nie tak dawno temu cieszyliśmy się z wydania oficjalnej wersji przeglądarki, która umożliwia użytkownikom zarabianie na oglądaniu reklam. Nagrody są przyznawane w postaci tokenów BAT.

Na szczęście wysiłek, jaki Brave wkłada w swój produkt, nie pozostał niezauważony. Rewolucyjna przeglądarka została uznana za najlepszy produkt zorientowany na prywatność w 2019 roku, za który otrzymała nagrodę Golden Kitty. Nagrody, wręczane przez Product Hunt, zostały przyznane najpopularniejszym produktom w 23 różnych kategoriach.

Ryan Hoover, założyciel Product Hunt, powiedział:

„Nasze coroczne nagrody Golden Kitty honorują wszystkie wspaniałe produkty, które producenci wprowadzili na rynek w ciągu roku”

Wygrana Brave jest bardzo ważnym wyznacznikiem dla firmy oraz dodatkowym zastrzykiem motywacyjnym do dalszej pracy. Jest to wyraźny wskaźnik szybko rosnącej popularności przeglądarki, która z roku na rok zwiększa swoją liczbę użytkowników i wydawców.

Trend na 2020: ochrona prywatności

Brave download

Docenienie Brave przez użytkowników Product Hunt pokazuje, że rynek aplikacji zorientowanych na prywatność kwitnie. Wszystkie aplikacje i produkty, które otrzymały nagrodę Golden Kitty od użytkowników Product Hunt, koncentrowały się w dużej mierze na ochronie danych. Wszystko, od aplikacji do automatycznych inwestycji i narzędzi do zdalnej współpracy po produkty inteligentnego domu, podkreślało ich prywatność.

Sztuczna inteligencja i ochrona prywatności użytkowników stały się kolejnym wartym odnotowania trendem, ale blockchain wydawał się być najbardziej dominującą siłą w tworzeniu aplikacji. Aplikacje i mapy oparte na Blockchain były bardzo popularne wśród użytkowników Product Hunt, którzy wydają się cenić innowacje i bezpieczeństwo.

Dla użytkowników, którzy cenią sobie swoją prywatność Brave jest idealną platformą. Zespół badawczo-rozwojowy firmy chwalił się niedawno swoją rozproszoną siecią VPN, która chroni prywatność, co może potencjalnie zapewnić użytkownikowi jeszcze większe bezpieczeństwo niż istniejące rozszerzenie Tora.

Starania Brave w zrewolucjonizowaniu branży reklamowej zostały również docenione przez niektóre z największych firm wydawniczych – do platformy dołączyłli tacy giganci jak: The Washington Post, The Guardian, NDTV, NPR i Qz. Niektóre z najwyżej ocenianych witryn na świecie, w tym Wikipedia, WikiHow, Vimeo, Internet Archive i DuckDuckGo, należą również do 390 000 zweryfikowanych wydawców Brave.

Leave a comment

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters

[mc4wp_form id="456"]