XRP jest jedną z nielicznych kryptowalut, które nie osiągnęły jeszcze swojego ATH i stawiły czoła niekończącym się przeciwnościom, ale nadal wykazują odporność na spadki. Ripple nadal rozwija swój model biznesowy pomimo trwających walk z SEC Stanów Zjednoczonych.

Na przykład ostatnia współpraca w zakresie przekazów pieniężnych z SBI Remit została przyjęta pozytywnie przez rynek i wywołała ogromne wzrosty, kurs poszybował o 20% w górę. Decydujące natarcie byków nadeszło z wystarczającą siłą i pozwoliło przebić się przez trzymiesięczny trend spadkowy.

XRP przebij się przez trend spadkowy

XRP spędził ostatnie trzy miesiące w ekstremalnym trendzie spadkowym wraz z resztą rynku kryptowalut. Ponad 50% spadki kursów i kapitalizacji większości kryptowalut, w tym XRP.

Według analityka PrimeXBT Kim Chua, przy wsparciu utrzymania XRP, przełamaniu oporu w trendzie spadkowym i pozytywnym wiadomościom z tyłu, możliwy jest wzrost do 1 USD lub więcej.

Wybicie formacji podwójnego dna pomoże osiągnąć 1$, tłumaczy Chua

Techniczny cel formacji podwójnego dna wynosi około 0,88 USD, ale powinien przywrócić nastroje na rynku kryptowalut do dalszego wzrostu, co może pomóc w zwiększeniu wyceny XRP. Zanim nastąpi próba ataku na poziom 0,88 USD lub wyższy, XRP może napotkać pewien opór na poziomie około 0,80 USD, kontynuuje Chua.

Sama bariera nie jest zbyt silna; w związku z tym, o ile nie nastąpi głębsza korekta lub jakieś nie przyjemne informacje o kryptowalutach, XRP powinno przedłużyć obecny rajd i osiągnąć cel techniczny podwójnego dna.

Pozew SEC Climax może doporowadzić do “ciekawego dramatu” i dużej zmienności

Ponieważ Ripple i natywny token XRP dalej kontynuują partnerstwa, może to wymagać kolosalnej współpracy lub być może dalszych pozytywnych zmian wokół pozwu SEC, aby zwiększyć zmienność. Wydaje się również, że Ripple dobrze broni swojej racji, nawet zdobywając przewagę, podkreślając SEC na tyle, by pozyskać dodatkowego radcę prawnego. Chua zwraca uwagę, że „ciekawy dramat” może być w drodze, gdy sprawa dobiegnie końca.

Leave a comment

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters

[mc4wp_form id="456"]