Polska giełda kryptowalut Coinquista rozdaje darmowe tokeny

Coinquista S.A. to Polska giełda kryptowalut która została wpisana do rejestru małych instytucji płatniczych prowadzonego przez KNF pod numerem MIP13/2019. Za rejestrację konta na giełdzie każdy użytkownik dostaje za darmo 100 tokenów Coinquista Coin.

Jaka będzie ich wartość w chwili startu giełdy ? Tego nikt nie wie ale warto zauważyć że token giełdy Binance BNB jest w tej chwili wart 20 $. Oczywiście Coinquista Coin raczej nie osiągnie tak wysokiej ceny ale warto je posiadać bo są zupełnie darmowe.

Kilka słów o Polskiej giełdzie kryptowalut Coinquista S.A.

Założycielem giełdy jest Ireneusz Pukin, ekspert finansowy z wieloletnim doświadczeniem, który na swoim koncie ma kilka udanych projektów finansowych.

Z założenia Coinquista ma być w pełni niezależną platformą inwestycyjną skupiającą się na kryptowalutach. Dzięki platformie potencjalny użytkownik będzie mógł inwestować w kryptowaluty, przechowywać je, handlować nimi a także dokonywać płatności za pomocą walut cyfrowych.

Coinquista dzięki intuicyjnemu i prostemu w obsłudze panelowi użytkownika będzie prosta w obsłudze dla nowych użytkowników. Z drugiej strony zaawansowane narzędzia i funkcje pozwolą doświadczonym inwestorom na dogłębne analizowanie wykresów.

Z ciekawych funkcji które mają się pojawić na giełdzie będzie możliwość kopiowania transakcji innych inwestorów.

Do swojej dyspozycji każdy użytkownik dostanie własnego opiekuna, który zapewni mu pełne wsparcie.

Podobnie jak i inne czołowe giełdy kryptowalut na świecie Coinquista S.A. tworzy własną aplikację mobilną. Dzięki aplikacji każdy użytkownik będzie mógł w dowolnej chwili kupować lub sprzedawać kryptowaluty gdziekolwiek tylko chce.

Polska giełda kryptowalut Coinquista
Aplikacja mobilna Coinquista

Równie ciekawym produktem jest karta debetowa która pozwoli użytkownikom płacić w sklepach oraz internecie środkami zgromadzonymi na rachunku giełdowym.

Nad bezpieczeństwem środków zgromadzonych na kontach użytkowników ma stać specjalny system. Na serwerach będzie przechowywana tylko niewielka część funduszy, pozostałe środki będą przechowywane w tak zwanym Cold Wallet.

Giełda ma w planach regularne korzystanie z audytów bezpieczeństwa a także chce nagradzać osoby które znajdą jakiekolwiek błędy umożliwiające niechciany dostęp do kont użytkowników.

Airdrop Coinquista Coin

W związku ze startem giełdy, każdy użytkownik który zarejestruje się na stronie https://coinquista.com otrzyma 100 darmowych tokenów Coinquista Coin. Tokeny wyceni rynek przed zbliżającym się ICO. W te chwili nikt nie wie ile mogą być warte.

W planach tokeny będą pozwalały handlować na lepszych warunkach, umożliwiały otrzymywanie wyższych prowizji od poleconych klientów a także obniżały koszty usług abonamentowych.

Giełda oferuje także program partnerski w którym możesz zarobić do 40% prowizji płaconej przez poleconych użytkowników.

Dodatkowo za każdego poleconego użytkownika na Twoje konto wpłynie 10 tokenów Coinquista Coin. Osoba która zdobędzie najwięcej poleconych otrzyma w nagrodę 1000 Coinqustia Coin.

Program partnerski Coinquista

Regulamin programu partnerskiego Coinquisty

Jak dostać darmowe tokeny Coinquista Coin?

 1. Wejdź na oficjalną stronę giełdy https://coinquista.com
 2. Zarejestruj się podając prawdziwy adres e-mail
 3. Na adres podany podczas weryfikacji zostanie wysłany mail aktywujący konto, po jego kliknięciu Twoje konto będzie aktywne.

Obecnie serwis jest cały czas rozwijany, dodawane są nowe kryptowaluty oraz funkcjonalności. Konta użytkowników są aktywne i można handlować.

Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut

Jakiś czas temu na platformie Beesfound.com trwała sprzedaż akcji Coinqustia S.A.

Potencjalni inwestorzy mogli nabyć akcje spółki w cenie 16,00 PLN za jedną sztukę. Poza akcjami spółki nabywca akcji otrzymywał dodatkowe bonusy takie jak:

 • 1 miesiąc handlu bez prowizji
 • Support Premium
 • portfele sprzętowe Ledger Nano S
 • gadżety reklamowe takie jak czapeczki i inne
 • za każdą kupioną akcje dostawał także 10 tokenów Conquista Coin

Rodzaj bonusu zależał od ilości kupionych akcji.

Sprzedaż trwała do 18.05.2019 roku. Więcej informacji na temat emisji akcji znajdziesz tutaj. W akcji udało się zebrać 231 712,00 PLN.

Cele inwestycyjne Coinquisty

Podsumowanie

Projekt Coinquista wygląda bardzo obiecująco. Na naszym rodzimym rynku brakuje prawdziwie Polskiej giełdy kryptowalut.

Mi osobiście bardziej niż giełdę przypomina platformę inwestycyjną, podobną do eToroeToro

Niedawno uruchomiony tryb demo pozwolił nam nieco dokładniej spojrzeć na giełdę. Nie będę ukrywał że mam mieszane uczucia. Z jednej strony wszystko jest proste i wygląda bardzo ładnie. Z drugiej strony brakuje mi bardziej zaawansowanych funkcji. Nie zmienia to faktu że nie mogę się doczekać otwarcia giełdy!
Do tej pory Coinquista zebrała niewiele ponad 200 tysięcy złotych z planowanych 4 mln. Moim zdaniem jest to bardzo ambitna kwota, zbyt ambitna.

Ciekawe co zrobią gdy nie uda im się zebrać kwoty minimalnej ? Macie już swoje konta ? Jeśli nie to zapraszamy od rejestracji.

16 thoughts on “Polska giełda kryptowalut Coinquista rozdaje darmowe tokeny

 • 29 kwietnia, 2019 o 8:21 pm
  Permalink

  szczera opinia. ten projekt również przykuł moją uwagę i dlatego zdecydowałem się zakupić u nich pakiet 10 akcji 😉 czas pokaże z jakim zyskiem. a tak z ciekawości, jakich bardziej zaawansowanych funkcji Ci u nich brakuje

  Odpowiedz
  • 2 maja, 2019 o 12:32 pm
   Permalink

   Przede wszystkim backtestów i autotrade’u

   Odpowiedz
 • 29 kwietnia, 2019 o 9:14 pm
  Permalink

  głośno o nich ostatnio i w sumie nie bez powodu 😉 jak ktoś dostaje wpis do rejestru małych instytucji płatniczych to jest to coś mało spotykanego w naszym kraju. podoba mi się ich transparentność

  Odpowiedz
 • 30 kwietnia, 2019 o 3:44 pm
  Permalink

  Fajny artykuł, a projekt zapowiada się jeszcze lepiej 🙂 Ja kilkanaście akcji zakupiłem i nawet jeśli w najbliższym czasie ekipie nie uda się zrealizować wszyatkich planów, to uważam, że warto w to wejść chociażby z uwagi na kilka miesięcy bez prowizji.

  Odpowiedz
 • 1 maja, 2019 o 9:05 am
  Permalink

  hehe z tego co wiem to Coinquista zachęca wręcz do włamywania się na ich giełdę aby wykryć potencjalne dziury, co jest mega na plus… bo nie ma co się oszukiwać bezpieczeństwo giełdy kryptowalut zawsze w cenie.

  Odpowiedz
  • 1 maja, 2019 o 3:18 pm
   Permalink

   Zgadzam się w 100% jeśli chodzi o bezpieczeństwo. W ogóle super podejście do tematu. Żaden system nie jest idealny dlatego fajnie, że decydują się na takie “łatamie” ewentualnych dziur w zabezpieczeniu.

   Odpowiedz
  • 10 maja, 2019 o 2:33 am
   Permalink

   hm z tego co widziałam to minimalny próg wejścia to 3 akcje, ale zdecydowanie warto kupić 10, bo otrzymać 10 tokenów za każdą z nich

   Odpowiedz
   • 12 maja, 2019 o 3:51 pm
    Permalink

    Zdecydowanie 10 akcji jest lepszym rozwiązaniem niż 3 😉

    Odpowiedz
 • 1 maja, 2019 o 3:10 pm
  Permalink

  Mam przeczucie że to się rozwinie tak jak planują, świetnie byłoby móc płacić krypto kartą czy telefonem

  Odpowiedz
 • 1 maja, 2019 o 3:11 pm
  Permalink

  Wyróżnia się na rynku giełd krypto w Polsce, bardzo dobrze

  Odpowiedz
 • 5 maja, 2019 o 9:16 am
  Permalink

  Nie mogę się zarejestrować ,przycisk stworz konto nie dziala.

  Odpowiedz
  • 10 maja, 2019 o 2:09 am
   Permalink

   to może warto się z nimi skontaktować, bo ja nie miałem z tym problemów

   Odpowiedz
 • 12 maja, 2019 o 3:49 pm
  Permalink

  Fajny artykuł. Ja zakupiłem kilka akcji. Fajnie, że w Polsce coś się dzieje odnośnie krypto tym bardziej, że BTC wciąż rośnie 😉

  Odpowiedz
 • 14 maja, 2019 o 5:10 pm
  Permalink

  Kurs BTC pokazuje ostatnio, że krypto wchodzą w nową fazę, dzięki temu znajdzie się sporo miejsca dla nowej giełdy, która na dodatek chce zrobić coś ciekawego, czego u nas jeszcze nie było. Mnie to przekonuje.

  Odpowiedz
 • 15 maja, 2019 o 11:20 am
  Permalink

  to jeden z najlepszych polskich startupów, więc zainwestowałem. tym bardziej, że krypto dalej zyskuje na sile

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.