Bitmarket traci płynność i upada – co z pieniędzmi ludzi ?

Jedna z najstarszych Polskich giełd kryptowalutowych kończy swoją działalność z powodu utraty płynności. Użytkownicy giełdy stracili możliwość zalogowania się na swoje konta giełdowe. Na oficjalnej stronie www giełdy widnieje taki o to komunikat:

” Szanowni Użytkownicy,
Z przykrością informujemy, że w skutek utraty płynności, z dniem 08.07.2019 roku, Serwis Bitmarket.pl/net został zmuszony zakończyć swoją działalność. Będziemy informować Państwa o dalszych krokach.
***
Dear Users,
We regret to inform you that due to the loss of liquidity, since 08/07/2019, Bitmarket.pl/net was forced to cease its operations. We will inform you about further steps. “

Co stanie się ze środkami na kontach użytkowników?

Niespełna 2 godziny temu na stronie internetowej Igoria Trade pojawił się komunikat dla klientów Bitmarket w którym możemy przeczytać:

“W związku z informacją o nagłym zakończeniu działalności przez serwis BitMarket, zarząd Igoria Trade S.A., podjął decyzję o natychmiastowym wypowiedzeniu umowy jego właścicielowi. Jako operator płatności, informujemy, że środki znajdujące się na rachunku giełdy zostały zablokowane i będą oddane do dyspozycji prokuratury. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod adresem compliance@igoriatrade.com
Zespół Igoria Trade S.A. ”

Wątek Bitmarket będziemy dla was relacjonować na bieżąco a sam artykuł będzie aktualizowane w miarę napływu nowych informacji o całej sprawie. Całe zdarzenie wywołało burzę na polskim rynku kryptowalut i po raz kolejny wraca temat regulacji kryptowalut. Tylko czy tym razem władze zaczną działać ?

Cryptomaniak

Cześć ! Witam Cię na Portalu Cryptomaniak.pl ! Nazywam się Paweł "Cryptomaniak" Bednarczyk, jestem fanem kryptowalut oraz nowych technologii. Od 2012 roku związany zawodowo z blockchainem oraz crypto. Jestem założycielem portalu Cryptomaniak.pl Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz porozmawiać na temat technologii blockchain lub kryptowalut, pisz śmiało!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.