Jedna z najstarszych Polskich giełd kryptowalutowych kończy swoją działalność z powodu utraty płynności. Użytkownicy giełdy stracili możliwość zalogowania się na swoje konta giełdowe. Na oficjalnej stronie www giełdy widnieje taki o to komunikat:

” Szanowni Użytkownicy,
Z przykrością informujemy, że w skutek utraty płynności, z dniem 08.07.2019 roku, Serwis Bitmarket.pl/net został zmuszony zakończyć swoją działalność. Będziemy informować Państwa o dalszych krokach.
***
Dear Users,
We regret to inform you that due to the loss of liquidity, since 08/07/2019, Bitmarket.pl/net was forced to cease its operations. We will inform you about further steps. “

Co stanie się ze środkami na kontach użytkowników?

Niespełna 2 godziny temu na stronie internetowej Igoria Trade pojawił się komunikat dla klientów Bitmarket w którym możemy przeczytać:

“W związku z informacją o nagłym zakończeniu działalności przez serwis BitMarket, zarząd Igoria Trade S.A., podjął decyzję o natychmiastowym wypowiedzeniu umowy jego właścicielowi. Jako operator płatności, informujemy, że środki znajdujące się na rachunku giełdy zostały zablokowane i będą oddane do dyspozycji prokuratury. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod adresem compliance@igoriatrade.com
Zespół Igoria Trade S.A. ”

Wątek Bitmarket będziemy dla was relacjonować na bieżąco a sam artykuł będzie aktualizowane w miarę napływu nowych informacji o całej sprawie. Całe zdarzenie wywołało burzę na polskim rynku kryptowalut i po raz kolejny wraca temat regulacji kryptowalut. Tylko czy tym razem władze zaczną działać ?

Leave a comment

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters

[mc4wp_form id="456"]