Ostatnio na naszym portalu mało pisaliśmy o airdropach ponieważ do tej pory żadne nie były godne polecenia. Tym razem mamy dla Ciebie prawdziwą perełkę: Morpher airdrop. Darmowe kryptowaluty o wartości 120$ bez żadnego depozytu.

Kilka słów o Morpher

Co jest takiego specjalnego w Morpher? To legalna firma z siedzibą w Austrii, wspierana przez Tima Drapera, miliardera i entuzjastę kryptowalut. To bardzo dobra kombinacja. Najpierw firma zadeklarowała, że zrobi coś specjalnego dla społeczności Quora. Chcą poznać opinie użytkowników o tworzonej przez nich platformie. Każdy może zgłaszać swoje propozycje.

Po drugie, na platformie będzie można handlować 500 najpopularniejszymi akcjami, takimi jak Apple, Tesla, Facebook i najbardziej znanymi kryptowalutami, takimi jak Bitcoin, Ethereum, BAT, towarami takimi jak ropa naftowa, kukurydza lub złoto i Forex 24/7 przez całą dobę i bez opłat transakcyjnych. Żadna inna platforma tego nie ma, ponieważ handel akcjami jest zamknięty w nocy i wiąże się z wieloma ograniczeniami.

Ale jak to robią, jeśli to takie trudne? Tworzą syntetyczne aktywa, które pozwalają utrzymać kontrakt na rynku, a nawet małą cześć rynku bez faktycznego posiadania go. To pozwala im ominąć obecne problemy z płynnością oraz otwieraniem i zamykaniem rynków akcji. Naszym zdaniem jest bardzo dobry pomysł.

Airdrop Morpher poradnik-krok po kroku

 1. Przejdź na stronę: https://www.morpher.com/. Jest to nasz link wygenerowany przez platformę. Tylko rejestracja z niego uprawnia Cię do możliwości otrzymania bonusu.
 1. Podaj swój adres mailowy
 2. Zostaniesz przeniesiony do strony na której będziesz musiał przejść proces KYC
 1. Na Twojego maila zostanie wysłana informacja co robić dalej.
 1. Kolejnym krokiem jest akceptacja wymaganych zgód.
 2. Następnie przechodzimy proces KYC, potrzebny będzie dowód, prawo jazdy lub paszport. Musimy także wykonać zdjęcia naszego dowodu tożsamości i zrobić selfie. Cały proces jest uproszczony i bardzo sprawnie się go przechodzi.
 3. Akceptacja trwa do 24h. W naszym przypadku było to 10 minut! Jeśli w ciągu 24h nie otrzymasz powiadomienia o poprawnej weryfikacji skontaktuj się z supportem Morpher przez email lub czat.
 4. Po rejestracji otrzymujemy nasz link afiliacyjny. Za każdego poleconego dostajemy kryptowaluty o wartości 30$ (jest to szacowana wartość tokenów)
 5. Polub nasz fanpage na facebooku (opcjonalne)
 6. Obserwuj nas na Twitterze (opcjonalne)

Morird Token Airdrop FAQ

Jak działa airdrop Morpher?

Stworzyliśmy airdrop, aby dać tokeny jak największej liczbie osób. Celem jest rozdanie co najmniej 50% wszystkich tokenów Morpher.

Pierwsze 10 000 osób, które pomyślnie zarejestrują się do airdropu, otrzyma 2000 tokenów. Następnie każdy użytkownik otrzyma maksymalnie 1000 tokenów, a ich liczba będzie się zmniejszać wraz z większą liczbą rejestracji. Pierwsi użytkownicy, którzy zarejestrują się i przejdą proces KYC, mają większe szanse na wcześniejszy dostęp do aplikacji inwestycyjnej.

Aby zarejestrować się do zrzutu, musisz:

 • Mieć prawidłowy adres e-mail
 • Mieć ukończone 18 lat
 • Posiadaj ważny dokument tożsamości, aby zdać czek KYC / AML
 • Mieszkać poza Stanami Zjednoczonymi (patrz Ogólne warunki dla pełnej listy krajów zastrzeżonych)

Co to są Tokeny Morpher?

Morpher jest zbudowany na blockchainie Ethereum, a Tokeny Morpher są kryptowalutą opartą na Ethereum (konkretnie token ERC20). Oznacza to, że Tokeny Morpher są kompatybilne z większością portfeli kryptograficznych i mogą być wymienione na wszystkich głównych giełdach.

Tokeny Morpher napędzają platformę handlową. Są używane jako waluta inwestycji. Wszystkie transakcje są rozliczane w żetonach Morpher zamiast w USD lub Bitcoin.

Czy tokeny Morpher są coś warte?

Tak, Tokeny Morpher są szacowane na 0,03 USD / token na podstawie prywatnej przedsprzedaży. Cena może ulec zmianie, gdy tokeny zostaną wymienione na wtórnej giełdzie kryptowalut. Tokeny Morpher będą odtąd wyceniane poprzez działalność handlową na tych giełdach(wyceni je rynek). Nie możemy zagwarantować, że tokeny będą warte 0,03 USD po otrzymaniu ich w airdropach, ale to najlepszy szacunek ich wartości w tej chwili.

Dlaczego Morpher rozdaje darmowe tokeny? Jaki jest haczyk?

“Tokeny Morpher są kluczową częścią platformy Morpher, dlatego chcieliśmy je rozdawać osobom zainteresowanym korzystaniem z Morphera. Naszą misją jest demokratyzacja finansów, a to jest trudne do osiągnięcia, jeśli przy wejściu wycenisz cenę. To kolejny sposób, w jaki staramy się usunąć bariery w handlu i inwestowaniu.”

Kiedy faktycznie otrzymam tokeny?

Tokeny Morpher można wymienić na platformie tuż po jej starcie, który jest zaplanowany na koniec kwietnia.

Czy mogę sprzedawać Tokeny Morpher za dolary / euro?

Tak, będziesz mógł zamienić Tokeny Morpher na walutę fiducjarną za pośrednictwem jednego z naszych partnerów wymiany. Wraz z uruchomieniem platformy budujemy obsługę wymiany kryptograficznej stron trzecich.

Dlaczego muszę zdać KYC / AML?

W ten sposób możemy zagwarantować, że mamy wystarczającą liczbę tokenów, aby rozdawać prawdziwym ludziom zamiast botów i spamerów. Pomaga nam również zapobiegać rejestracjom z krajów, których jeszcze nie obsługujemy.

Dlaczego nie mogę zarejestrować się w Stanach Zjednoczonych?

Nie każdy region może być obsługiwany podczas premiery, ale ciężko pracujemy nad rozszerzeniem globalnej zgodności. Morpher ma siedzibę w Austrii, dlatego skupiamy się na przepisach europejskich. Mamy nadzieję wkrótce wesprzeć klientów z USA.

Jak mogę zarobić więcej tokenów?

Po zarejestrowaniu otrzymasz niestandardowy link. Za każdego znajomego, który zarejestruje się za pomocą Twojego linku, otrzymasz kolejne 1000 tokenów (nagroda spada do 500 tokenów po 10 000 rejestracjach). Nie ma limitu liczby znajomych, których możesz polecić, więc nie ma limitu liczby tokenów, które możesz zarobić, dopóki nie skończy się zapas.

Zródło FAQ: https://www.morpher.com/airdrop/faq

UWAGA!

Kroki opisane w powyższym poradniku nie gwarantują w 100% procentach otrzymania darmowych tokenów od serwisu Morpher Pula tokenów przeznaczonych w kamapanii jest ograniczona ilościowo. Podczas rejestracji we wszystkich opisanych w poradniku serwisach musisz podać wrażliwe dane osobowe, robisz to na własną odpowiedzialność. Zachęcamy także do czytania warunków świadczenia umów.

Kryptowaluty i handel nimi są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych. Zdecydowana większość rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kryptowalutami. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kryptowaluty i kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy. Podejmując decyzje inwestycyjne, powinieneś kierować się własnym osądem.

Leave a comment

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters

[mc4wp_form id="456"]