Witajcie drodzy Cryptomaniacy! Dawno na naszym portalu nic nie publikowaliśmy. Powodów takiego stanu rzeczy jest kilka, poniżej przedstawimy wam najważniejsze z nich.

1. Przenosiny portalu na nowy serwer.

Od dziś nasz portal ma swój nowy domek a jest nim dedykowany serwer, który spokojnie może pomieścić 100 takich portali. Cała przeprowadzka odbyła się bez większych problemów. Poprawa szybkości ładowania się naszej strony jest zauważalna gołym okiem. Wszystko to dla Was! Dla jeszcze lepszego komfortu surfowania po naszym portalu.

Przenosiny portalu na nowy serwer to także wymóg, który niejako wymusiły na nas funkcjonalności, które chcemy wprowadzić pod koniec tego roku. Szczegóły poznacie niebawem.

2. Zasłużone wakacje ekipy

Każdy ich potrzebuje i każdy czeka z utęsknieniem na ich początek. Nasz portal tworzy 3 osobowy zespół. Wspólnie podjęliśmy decyzję że zawieszamy pisanie na okres wakacji a przy okazji portal przejdzie techniczny remont o którym kilka słów napiszemy w kolejnym punkcie.

3. Remont portalu Cryptomaniak.pl – sprawy techniczne

Najważniejsza sprawą techniczną jest fakt iż portal został przeniesiony na dedykowany serwer. Ale o tym pisaliśmy w pierwszym punkcie. Drugą kwestią techniczną jest profesjonalny audyt który został już zakończony. Ujawnił on kilka błędów w kodzie, na szczęście zostały one poprawione. Oprócz tego całość portalu została zoptymalizowana.

4. Niespodzianki i konkursy

Chyba najważniejszy punkt tego wpisu. Mianowicie cała ekipa portalu przygotowała dla was kilka konkursów w których do wygrania będą wasze ulubione kryptowaluty. Pierwszy z nich zostanie ogłoszony już w tym tygodniu na naszym FP na facebooku. Dlatego jeśli jeszcze nie śledzicie go to zachęcamy do polubienia, naprawdę warto! Oprócz Facebooka zachęcamy także do śledzenia naszego profilu na Twitterze, drugi konkurs zostanie ogłoszony właśnie tam.

To tyle jeżeli chodzi o kwestie związane z przerwą wakacyjną. Dla nas wakacje już się skończyły i wracamy do pracy. Już jutro na naszym portalu kolejne wiadomości ze świata kryptowalut. W każdy weekend na łamach portalu pojawiać się będą większe artykuły poświęcone bezpieczeństwu, wywiady, poradniki a także analizy rynku krypto.

1 Comment

Leave a comment

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters

[mc4wp_form id="456"]