Kolejny już raport firmy Adamant Capital zatytułowany „Bitcoin in Heavy Accumulation” zaleca obecnie, aby zakupić Bitcoin (BTC), zanim rozpocznie się wzrost cen prognozowany przez entuzjastów kryptowalut. Ten raport przepycha się przez kryptosferę, tworząc mnóstwo intryg, a nawet został zauważony przez Forbesa.

Raportu Unyielding Capital nie należy lekceważyć, ponieważ zawiera informacje zebrane i pogrupowane w całość przez Tuura Demeestera i Michiela Lescrauwaeta.

Poza tym dużo wcześniej Adamant Capital rozpowszechniał raporty zalecające, aby Bitcoin był poważnie traktowany zarówno w 2012, jak i 2015 roku.

Planowanie tych raportów było nie do końca precyzyjne, ponieważ oczywiste jest, że Bitcoin był poważnie niedoceniany w tych okresach, a gigantyczny wzrost kursu nadal był obserwowany w miesiącach i latach następujących po publikacji przedmiotowych raportów.

Bitcoin jest w dobrej formie!

Raport przywołuje sytuację na rynku z 2018 roku kiedy to po wzroście cen Bitcoin do 6000$ nastąpiło załamanie kursu, co w efekcie spowodowało 48% spadek.

Po takich spadkach następuje etap hodlowania, w którym Adamant Capital spodziewa się, że Bitcoin wymieni zasięg około 3000 USD i 6500 USD.

Współtwórcy raportu stwierdzili:

„Obecnie, na poziomie 75% poniżej rekordowego wyniku w 2017 r., ufamy, że obecna prezentacja niedźwiedzi przemawia za doskonałymi otwartymi drzwiami dla cenionych specjalistów finansowych”.

Spekulanci detaliczni nie mają już szans

Jednym z głównych powodów, dla których trusty Adamant Capital widzi zbliżający się wzrost kursu Bitcoina jest coraz mniejsze zaangażowanie na giełdach spekulantów detalicznych.

Raport odnoszący się do informacji z pojawiających się kluczowych zadań Google Trends spadł do poziomów, które zostały znalezione dopiero w marcu 2017 r., kiedy kurs BTC wynosił około 1500 USD.

Innym znacznikiem, który został wykorzystany, była umiarkowanie niska nieprzewidywalność Bitcoina, co sugeruje, że mniej jest zagrożeń dla dużych wahań kursu.

Raport wyjaśnia:

„Wysoka nieprzewidywalność Bitcoinów może być pośrednikiem dla wkładu optymistycznych teoretyków handlu detalicznego, podczas gdy niska niestabilność będzie generalnie odpowiadać okresom kombinacji i gromadzenia środków”.

Wieloletni Hodlersi w końcu ponownie gromadzą Bitcoin

Wyróżniającą się spośród najbardziej wymownych zmiennych, które Bitcoin znajduje się na przytłaczającym etapie gromadzenia, jest to, że długodystansowi specjaliści finansowi, którzy niedawno zdobyli hojne środki Bitcoin na przestrzeni lat, po raz kolejny zwiększają swoją pozycję.

Mówi się, że te “hodowle” bitcoinów mają największy wpływ na koszt BTC, a ich działalność została wytropiona przez Adamant Capital poprzez śledzenie ich rozwoju za pomocą otwartych informacji o blokach.

Raport kontynuuje:

„Wszystko zmieniło się w listopadzie 2018 r. Ponieważ koszty spadły poniżej 6000 USD, posiadacze przerazili i sprzedali monety. Od 14 do 16 listopada ponad 70 000 Bitcoinów zostało sprzedanych, co było największym ruchem starych bitcoinów od 23 lutego tego samego rok.”

Podsumowanie

Resolute Capital ufa, że ​​opinia rynkowa poprawiła się od 2019 r., a procentowy spadek o 84% w porównaniu z rekordowym poziomem utrzymuje się z wypłatami z poprzednich cykli (- 92% w 2011 r. i – 85% w 2014-15). W ten sposób ufają, że baza Bitcoin jest w środku i że nadszedł czas na wzrosty.

Tak czy inaczej, wspomniany raport mówi że:

„Podczas gdy sektory biznesu mogą obniżyć się do ponownej próby listopadowych minimów (lub jeszcze niższych), aby dodatkowo przetworzyć stukrotny okres wzrostu w latach 2015-17, uważamy jednoznacznie, że bitcoin jest niedoszacowany przy tych kosztach”.

Czy Bitcoin ponownie przetestuje rejony od 4 000 do 3 200 USD? Powiedz nam, co myślisz .

Leave a comment

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters

[mc4wp_form id="456"]