Sprawdź najnowsze komentarez na krypto Twitterze, Telegramie lub dowolnej grupie handlowej online, a prawdopodobnie zobaczysz pogawędkę o niedawnym uruchomieniu natywnej aplikacji PrimeXBT na iOS.

Pomiędzy całym szumem wokół Bitcoina i innych kryptowalut, ustanawiających nowe ATH, trwa dyskusja na temat tego, co nowa aplikacja ma do zaoferowania społeczności trejderów i różnych korzyści, jakie płyną dla użytkowników.

Co społeczność trejderów mówi o aplikacji PrimeXBT

Oto podsumowanie najczęstszych myśli traderów i to, o czym dokładnie mówią w związku z zupełnie nową aplikacją.

„Interfejs użytkownika jest stylowy i łatwy w użyciu”.

Jedynym sposobem na uzyskanie dostępu do pełnego zestawu potężnych funkcji PrimeXBT w przeszłości był dostęp do platformy transakcyjnej za pośrednictwem przeglądarki na komputerze lub urządzeniu mobilnym. Na ekranie telefonu komórkowego, chociaż doświadczenie było zawsze potężne, korzystanie z niego w podróży było niewygodne. Dziś tak już nie jest, ponieważ aplikacja opiera się teraz na podobnym wyglądzie, działaniu, funkcjonalności i układzie, jak w przypadku korzystania z przeglądarki.

Użytkownicy zaznajomieni ze standardem jakości PrimeXBT natychmiast zauważą, jak dobrze platforma transakcyjna przekłada się na natywną aplikację na iOS. Nowi użytkownicy będą mogli natychmiast korzystać z narzędzi dzięki intuicyjnemu interfejsowi.

„Jest tak wiele aktywów dostępnych z jednego konta!”

Ten komentarz często pojawia się z entuzjazmem lub z umiarkowanym sceptycyzmem, co powoduje, że cytat kończy się znakiem zapytania zamiast wykrzyknikiem. Albo są mile zaskoczeni i komentują, albo wprost zadają pytanie, czy to stwierdzenie jest prawdziwe, ponieważ nie są w stanie uwierzyć.

Tylko PrimeXBT oferuje forex, kryptowaluty, indeksy giełdowe, towary i nie tylko, a wszystko to z tego samego konta i portfela handlowego. Istnieje również “lista obserwowanych”, która pozwala śledzić wszystkie dostępne aktywa, a wykresy cenowe są wyposażone we wskaźniki i nie tylko.

„Aplikacja zawiera także moduł “Covestingi Copy Trading”.

W momencie premiery kilka najważniejszych funkcji związanych z Covestingiem, takich jak rozpoczynanie nowej strategii lub zarządzanie strategiami z poziomu aplikacji, nie jest jeszcze gotowych do debiutu. Ale to, co jest w nim zawarte, już wystarczy, aby podekscytować użytkowników ekosystemu.

Użytkownicy modułu Covesting Copy Trading mogą na razie monitorować wydajność obserwujących lub portfeli. Z czasem zostaną dodane wszystkie funkcje Covesting, w tym nowe konto zysku, które niedawno zostało uruchomione na PrimeXBT. Natywna aplikacja PrimeXBT będzie już zawierała infrastrukturę umożliwiającą łatwe dodawanie takich funkcji w przyszłych aktualizacjach.

Pobierz go i oceń dzisiaj pięć gwiazdek

Jedyne, o czym wszyscy mówią, to pobranie go już dziś. Nie tylko mówią, że powinieneś ocenić ją na pięć gwiazdek, aby wesprzeć społeczność handlową i twórców aplikacji, ale że korzystanie z aplikacji może nawet zarabiać pieniądze.

Użytkownicy mogą zgłaszać błędy w miesiącu premiery, aby móc wziąć udział w programie bug bounty. Dostępnych jest kilka poziomów nagród w zależności od powagi błędu, kolejności zgłoszenia błędu i wielu innych. Oferowane jest do 10 000 USD za samo zauważenie problemów, więc pobranie aplikacji jest dziś tylko zaletą.

Nowa natywna aplikacja PrimeXBT na iOS jest całkowicie darmowa i dostępna natychmiast w sklepie Apple App Store na urządzenia z systemem iOS.

Leave a comment

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters

[mc4wp_form id="456"]