Binance powoli zmienia się w kompleksową platformę do zarabiania kryptowalut. To już nie tylko największa na świecie giełda kryptowalut czy kantor ale miejsce w którym użytkownicy mogą zarabiać kryptowaluty pasywnie. Taką możliwość dają dwa niedawno uruchomione produkty: Binance Lending oraz Staking.

Obie metody to alternatywy dla trejdingu, osoby które nie widzą jak handlować na giełdzie z pewnością skorzystają z tych dwóch prostych opcji. W tym artykule przybliżymy wam w jaki sposób działa Binanace Lending oraz Staking.

Binance Lending – czyli lokaty kryptowalutowe na Binance

Lokaty kryptowalutowe na Binance to znacznie łatwiejszy sposób na zarabianie kryptowalut niż handel nimi, szczególnie dla osób które nigdy wcześniej nie miały styczności z graniem na giełdzie. Aby móc skorzystać z produktu jakim jest Binance Lending użytkownik przede wszystkim musi posiadać aktywne konto na giełdzie Binance, a także spełniać wymagania przypisane do odpowiedniej lokaty. Dostępność produktów na Binance Lending można sprawdzić tutaj.

Do tej pory Binance udostępniło lokaty dla takich kryptowalut jak:

 • EOS
 • USDT
 • DASH
 • Bitcoin – BTC
 • ETC
 • Ripple – XRP
 • Binance Coin – BNB
 • Ethereum – ETH
 • ZEC
 • LINK
 • USDC
 • Litecoin – LTC
 • Monero – XMR
 • Cardano – ADA

Użytkownik deponując odpowiednią kryptowalutę, ma możliwość zarabiania na odsetkach. Poniżej grafika ilustrująca w jaki sposób działają lokaty na Binance:

 

Źródło: tutaj

Do tej pory lokaty na Binance cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Liczba użytkowników którzy mogą się zapisać na lokaty jest ograniczona. Kto pierwszy ten lepszy. W dniu startu lokaty, Binance zamraża wpłacone środki, tym samym nie są one dostępne na czas trwania lokaty.

Binance Staking – czyli stakowanie kryptowalut na Binance

Staking kryptowalut był szeroko omawiany na naszym portalu w poradniku: Stakowanie kryptowalut – czyli pasywne zarabianie krok po kroku. Stakowanie krypto na Binance jest sposobem na pasywne zarabianie kryptowalut bez konieczności inwestycji. Użytkownicy giełdy są nagradzani za zwykłe wpłacanie i trzymanie crypto na giełdzie.

 

Oczywiście nie wszystkie kryptowaluty dostępne na Binance można zarabiać poprzez staking.

Lista kryptowalut które można stakować na Binance:

Algorand Logo

Algorand (ALGO)

Roczny zwrot z inwestycji: 12-14%
Minimalna ilość: 2 ALGO*

Stellar (XLM)

Roczny zwrot z inwestycji: 2-4%
Minimalna ilość: 10XLM*

Stratis logo

Stratis (STRAT)

Roczny zwrot z inwestycji: 1-2%
Minimalna ilość: 2 STRAT*

QTUM (QTUM)

Roczny zwrot z inwestycji: 6-8%
Minimalna ilość: 1 QTUM*

Komodo logo

Komodo (KMD)

Roczny zwrot z inwestycji: 5-6%

Minimalna ilość: 1 KMD*

Vechain (VET)

Roczny zwrot z inwestycji: 3-5%

Minimalna ilość: 1 STRAT*

Ontology logo

Ontology (ONT)

Roczny zwrot z inwestycji: 3-5%

Minimalna ilość: 0 ONT*

NEO logo

NEO (NEO)

Roczny zwrot z inwestycji: 1-3%

Minimalna ilość: 0 NEO*

*roczny zwrot inwestycji oraz minimalna ilość kryptowalut która musi być trzymana na koncie użytkownika, mogą ulec zmianie. Radzimy sprawdzić te dane na stronie giełdy


Kliknij tutaj

Zalety stakowania kryptowalut na Binance

Łatwiejszy dostęp

Użytkownicy będą zdobywać nagrody za stakowanie bez konieczności zakładania węzłów(nodów),nie martwią się o minimalne kwoty za stakowanie, długości czasu lub jakiekolwiek połowy. Po prostu utrzymuj minimalny depozyt na swoim koncie Binance i zarabiaj!

Dodatkowe nagrody

Dodatkowo Binance będzie organizować promocje w których użytkownicy zostaną nagrodzeni za włożony wysiłek w stakowanie kryptowalut. Nagrody te będą rozdzielane losowo, indywidualnie dla każdego przypadku

Maksymalny zysk

Binance uważa, że użytkownicy powinni zdobyć pełną kwotę nagród na swoich depozytach. Po uruchomieniu stakowania, Binance nie będzie pobierać opłaty za operacje związane z nim.

Leave a comment

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters

[mc4wp_form id="456"]