Airdrop tokenów STX o wartości 10$ to kolejny zrzut darmowych kryptowalut od serwisu blockchain.com. Poprzedni airdrop zakończył się pełnym sukcesem. Ci którzy przystąpili do niego dosyć wcześnie zainkasowali prawie 200 PLN, reszta musiała zadowolić się połową tej kwoty. Co ciekawe serwis blockchain.com po raz kolejny organizuje airdrop. Tym razem zweryfikowani użytkownicy mogą się zapisać na zrzut tokenów STX o wartości 10$.

Jak wziąć udział w Blockstack STX Airdrop?

Serwis blockchain.com we współpracy z firmą Blockstack organizuje airdrop tokenów STX. Każdy ze zweryfikowanych użytkowników, posiadający status konta “GOLD” na blockchain.com ma szansę otrzymać darmowe kryptowaluty.

Tokeny mają być przyznane użytkownikom w styczniu/lutym 2020 roku.

Aby dołączyć do airdropu należy:

  1. Zarejestrować się w serwisie blockchain.com
  2. Zweryfikować się do poziomu “GOLD” czyli wykonać pełną weryfikację za pomocą dokumentu potwierdzającego Twoją tożsamości.
  3. Czekać na maila informującego o przyznaniu tokenów STX

Więcej informacji na temat airdropu możesz przeczytać tutaj: https://support.blockchain.com/hc/en-us/articles/360035793932-How-to-participate-in-the-Blockstack-Airdrop

Kilka słów o projekcie Blockstack

Blockstack to nowy zdecentralizowany internet, w którym użytkownicy są właścicielami swoich danych, a aplikacje działają lokalnie.

Whitepaper dostępny jest pod tym adresem i możesz go pobrać z serwisu https://coinpaprika.com/

ICO projektu rozpoczęło się 11 lipca 2019 i trwało do 9 września 2019. Przez ten czas organizatorom udało się zebrać 57,5 miliona dolarów, co stanowi około 67% z sumy, którą pierwotnie chcieli zebrać. Całkiem niezły wynik.

20% tokenów STX jest dostępnych w sprzedaży.

Wykres ceny tokenu STX
Źródło: coinpaprika.com

Poczas ICO cena 1 STX wynosiła 0.12$. Obecnie (w chwili pisana tego artykułu) 1 STX jest wyceniany na 0.119$ czyli cena wróciła do poziomu podczas startu ICO. 4 października kurs STX osiągnął ATH w wysokości 0.24$.

Obecnie token STX jest notowany tylko na jednej giełdzie: Binance.

Leave a comment

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters

[mc4wp_form id="456"]