Serwis Blockchain.com, właściciel portfela do przechowywania i inwestowania kryptowalut, rozdaje darmowe kryptowaluty. W prowadzonej przez serwis kampanii można zgarnąć tokeny Stellar Lumens (XLM) o wartości około 25$.

Portfel kryptowalut oferowany przez Blockchain.com uważany jest za najbezpieczniejszy i najbardziej popularny na świecie. Serwis chwiali się że posiada 5 milionów portfeli, 200 miliardów transakcji oraz oferuje swoim użytkownikom najniższe opłaty w branży.

Jak dostać darmowe kryptowaluty od Blockchain.com?

Zgodnie z informacją podaną na oficjalnym blogu Blockchain.com, aby wziąć udział w kampanii wystarczy założyć portfel na stronie portalu. Ogólnie w ramach kampanii serwis chce wypłacić łączną sumę 125 000 $ tokenów Stellar lumens (XLM). Jeśli już posiadasz portfel na stronie blockchain.com nie musisz zakładać nowego portfela aby wziąć udział w airdropie.

Oferując za darmo tokeny XLM, Blockchain.com chce przyciągnąć jak największą liczbę nowych użytkowników. Dokładna liczba otrzymanych tokenów może się różnić od tej podanej na stronie internetowej.

Szczegółowy opis jak dołączyć do airdropu znajdziesz na podanej niżej stronie:

https://www.blockchain.com/getcrypto lub możesz skorzystać z naszego gotowego poradnika znajdującego się tutaj:
https://cryptomaniak.pl/jak-odebrac-darmowe-xlm-stellar-od-blockchain-com/

Rejestracja na Blockchain.com
Zakładanie portfela na Blockchain.com

Dlaczego akurat Stellar ?

Stellar to zdecentralizowany protokół płatności o otwartym kodzie źródłowym, który wykorzystuje technologię blockchain. Pozwala na szybkie i tanie transakcje transgraniczne pomiędzy dowolną parą walut. Waluta cyfrowa natywna dla Stellar nazywa się lumen lub XLM.

Stellar na rynku kryptowalut konkuruje głównie z Ripple (XRP). Obie kryptowaluty mają podobne zastosowanie i obie używane są do płatności transgranicznych.

Współpraca pomiędzy obiema firmami to początek wielkiej kampanii informacyjnej mającej na celu przyciągniecie do świata kryptowalut jak największej liczby nowych cryptomaniaków. Airdrop tokenów Stellar ma być jej początkiem.

Partnerstwo Blockchain.com oraz Stellar Development Foundation jest także odpowiedzią na trwającą kampanię marketingową promującą XRP.

Co można zrobić z darmowymi tokenami Stellar ?

Odpowiedź jest bardzo prosta: wszystko!

Otrzymane w ramach kampanii tokeny możesz śmiało wymienić w najpopularniejszych kantorach i giełdach kryptowalutowych takich jak Binance czy Coinbase.

Na naszym portalu znajdziesz także artykuł w którym krok po kroku opisujemy jak wymienić dowolną kryptowalutę na PLN.

Możesz je podarować przyjacielowi lub po prostu trzymać w portfelu kryptowalutowym i czekać na wzrost kursu XLM. Decyzja należy do Ciebie.

Jeśli masz jakieś pytania, pisz śmiało!

Leave a comment

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters

[mc4wp_form id="456"]