Jak wypłacić pieniądze z BitBay w bankomacie ?

Aby zrealizować wypłatę w bankomacie po zalogowaniu przejdź do zakładki Portfele, wybierz PLN -> Wypłata -> Wypłata w bankomacie. Następnie wybierz kwotę wypłaty i podaj swój numer telefonu – otrzymasz na niego 6-cyfrowy token SMS konieczny do dokonania wypłaty.

Do pół godziny od zlecenia wypłaty otrzymasz email z 4-cyfrowym kodem PIN oraz SMS z 6-cyfrowym tokenem. Udaj się z nim do bankomatu sieci Euronet.

 1. Na wyświetlaczu wybierz usługę: „Wypłata bez karty”.
 2. Następnie wybierz operację: „SkyCash” oraz „Wypłata gotówki”.
 3. Podaj 6-cyfrowy token i kwotę wypłaty (bez prowizji).
 4. Zatwierdź kodem PIN z wiadomości email.
 5. Odbierz gotówkę oraz wydruk z potwierdzeniem transakcji.

Wysokość prowizji dla wypłat z bankomatu to 10zł. Prowizja jest dodawana do kwoty wypłaty i pobierana z konta użytkownika BitBay.

24-godzinny limit wypłat użytkownika wynosi 10 500 zł. 31-dniowy limit (liczony od pierwszej wypłaty) wynosi 21 000 zł.

Usługa jest dostępna wyłącznie na polskie numery telefonów. Kod SMS do wypłaty w bankomacie ważny jest przez 48 godzin. Abonent musi mieć włączoną usługę przyjmowania smsów Premium.

Jeśli kod SMS dalej nie przychodzi sprawdź nasz artykuł na temat wypłat środków z BitBay na Poczcie Polskiej, w którym objaśniamy co robić takich przypadkach.

Cryptomaniak

Cześć ! Witam Cię na Portalu Cryptomaniak.pl ! Nazywam się Paweł "Cryptomaniak" Bednarczyk, jestem fanem kryptowalut oraz nowych technologii. Od 2012 roku związany zawodowo z blockchainem oraz crypto. Jestem założycielem portalu Cryptomaniak.pl Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz porozmawiać na temat technologii blockchain lub kryptowalut, pisz śmiało!

One thought on “Jak wypłacić pieniądze z BitBay w bankomacie ?

 • 27 maja, 2020 o 9:21 am
  Permalink

  Szukam aktualnie najkorzystniejszego sposobu spieniężenia kryptowalut na dolary lub złotówki. Kryptowaluty znajdują się na Binance lub portfelu MEW oraz Crypto.com

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.