Aby zrealizować wypłatę w bankomacie po zalogowaniu przejdź do zakładki Portfele, wybierz PLN -> Wypłata -> Wypłata w bankomacie. Następnie wybierz kwotę wypłaty i podaj swój numer telefonu – otrzymasz na niego 6-cyfrowy token SMS konieczny do dokonania wypłaty.

Do pół godziny od zlecenia wypłaty otrzymasz email z 4-cyfrowym kodem PIN oraz SMS z 6-cyfrowym tokenem. Udaj się z nim do bankomatu sieci Euronet.

  1. Na wyświetlaczu wybierz usługę: „Wypłata bez karty”.
  2. Następnie wybierz operację: „SkyCash” oraz „Wypłata gotówki”.
  3. Podaj 6-cyfrowy token i kwotę wypłaty (bez prowizji).
  4. Zatwierdź kodem PIN z wiadomości email.
  5. Odbierz gotówkę oraz wydruk z potwierdzeniem transakcji.

Wysokość prowizji dla wypłat z bankomatu to 10zł. Prowizja jest dodawana do kwoty wypłaty i pobierana z konta użytkownika BitBay.

24-godzinny limit wypłat użytkownika wynosi 10 500 zł. 31-dniowy limit (liczony od pierwszej wypłaty) wynosi 21 000 zł.

Usługa jest dostępna wyłącznie na polskie numery telefonów. Kod SMS do wypłaty w bankomacie ważny jest przez 48 godzin. Abonent musi mieć włączoną usługę przyjmowania smsów Premium.

Jeśli kod SMS dalej nie przychodzi sprawdź nasz artykuł na temat wypłat środków z BitBay na Poczcie Polskiej, w którym objaśniamy co robić takich przypadkach.

1 Comment

  • Darek
    Posted 27 maja 2020 09:21 0Likes

    Szukam aktualnie najkorzystniejszego sposobu spieniężenia kryptowalut na dolary lub złotówki. Kryptowaluty znajdują się na Binance lub portfelu MEW oraz Crypto.com

Leave a comment

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters

[mc4wp_form id="456"]