15 sierpnia 2019 na oficjalnym kanale Reddit przeglądarki Brave pojawił się wpis informujący o tym że wersja programistyczna przeglądarki Brave Nightly (służąca do testów) włączyła obsługę reklam dla 21 krajów w tym także dla Polski. Jest to świetna informacja dla wszystkich Polskich użytkowników Brave gdyż mogą oni zarabiać tokeny BAT za wyświetlanie reklam podczas przeglądania stron internetowych przy użyciu przeglądarki Brave.

Polacy dostają możliwość zarabiania BAT (Basic Attention Token) na reklamach w przeglądarce Brave

Do 15 sierpnia użytkownicy takich krajów jak: USA, Niemiec, Anglii, Kanady oraz Francji mogli się cieszyć ze zbierania tokenów BAT za oglądanie reklam w przeglądarce Brave. Od 15 sierpnia do wyżej wymienionych krajów dołączyło 21 kolejnych, wśród których znajduje się także Polska. Oprócz użytkowników przeglądarki Brave w naszym kraju zarabiać BAT mogą także obywatele takich krajów jak: Argentyny, Austrii, Brazylii, Szwajcarii, Chile, Kolumbii, Danii, Ekwadoru, Izraela, Indii, Włoch, Korei, Peru, Filipin, Meksyku, Holandii, Szwecji, Singapuru, Wenezueli oraz RPA.

Zarabianie z Brave możliwe w Polsce
Źródło: https://www.reddit.com/r/BATProject/

Brave Nightly vs Brave Release

Możliwość zarabiania na reklamach została włączona w wersji testowej przeglądarki Brave którą jest “Brave Nightly”. Każda nowa funkcjonalność przeglądarki Brave jest testowana na wersji Nightly. Po udanych testach nowa funkcjonalność jest dodawana do wersji Brave Dev, po udanych testach aktualizacja z Brave Dev trafia do Brave Beta. Beta testy są ostatecznymi przed dodaniem ich do finalnej wersji przeglądarki Brave czyli Brave Release.

Wersję Brave Nightly (testową) możecie pobrać z GitHuba. Ma już ona dodaną funkcjonalność umożliwiającą polskim użytkownikom zarabianie kryptowaluty BAT za oglądanie reklam.

Jeśli testy wypadną pozytywnie, w ciągu miesiąca powinniśmy się spodziewać dodania nowej funkcjonalności do ostatecznej wersji przeglądarki Brave czyli Brave Release.

Tokeny BAT zarobione dzięki oglądaniu reklam można wypłacać z platformy Uphold po uprzedniej weryfikacji KYC. Cały proces wypłaty tokenów BAT z Uphold przedstawiliśmy w tym artykule.

Oprócz możliwości zarabiania na reklamach Polacy będą mogli także wysyłać napiwki ulubionym twórcą na takich platformach jak: Twitter, Vimeo, Twitch czy Reddit. Całą listę platform obsługiwanych przez przelądarkę Brave znajdziecie na BATGrowth

Z drugiej strony jeśli publikujecie treści na wyżej wspomnianych platformach możecie dołączyć do zweryfikowanych wydawców Brave, dzięki czemu wasi czytelnicy używający przeglądarki Brave będą mogli wysyłać wam napiwki w postaci tokenów BAT.

Jeśli korzystacie z przeglądarki Brave to czekamy na wasze opinie, które możecie podawać w komentarzach pod tym artykułem.

Leave a comment

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters

[mc4wp_form id="456"]